WYJDŹ ZA MĄŻ I PODDAJ SIĘ

Tematy

Publikacja ukazała się w 2013 r. nakładem wydawnictwa ESPRIT.

Poślubienie mężczyzny, który bez wątpienia należy do innego “gatunku”, to poważne przedsięwzięcie. A jednocześnie… cudowna przygoda. To wyzwanie zmuszające do prawdziwego zaangażowania, rzucenia wszystkiego na jedną szalę, przyjęcia nowego życia. Takiemu wyzwaniu można sprostać tylko wtedy, gdy każdy spełnia się w swojej roli. Mężczyzna jest w rodzinie wcieleniem przewodnika, zasad, autorytetu. Kobieta powinna z radością przyjąć rolę tej, która pomaga i która przyjmuje, otacza opieką. To do kobiet należy – jest to wpisane w ich naturę – przyjęcie życia i pomaganie najbliższym każdego dnia. Także wtedy, kiedy pokój dzieci po popołudniowych zabawach wygląda tak, że można przeżyć załamanie…
W tym zbiorze oryginalnych, błyskotliwych, ironicznych i rozśmieszających do łez listów Costanza Miriano pisze o miłości, małżeństwie i rodzinie. Żartobliwy styl, którym się posługuje, może przekonać i skłonić do przemyśleń nawet najbardziej opornych.


Na temat tej pozycji i drugiej swej książki “Poślub ją i bądź gotów za nią umrzeć” oraz związanych z ich powstaniem historii Costanza Miriano udzieliła Stowarzyszeniu Przybądźcie Wierni wywiadu pełnego osobistych refleksji i anegdot – zachęcamy do lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *