POŚLUB JĄ I BĄDŹ GOTÓW ZA NIĄ UMRZEĆ

Polecane wpisy

Tematy

Publikacja ukazała się w 2013 r. nakładem wydawnictwa ESPRIT.

Znana pisarka Costanza Miriano tym razem koncentruje się na mężczyznach. Jest to pełen humoru manifest wierzącej żony, który wyjaśnia, jak odkryć na nowo role, które mamy wypisane w sercach jako kobiety i mężczyźni, żony i mężowie, matki i ojcowie.
Odpowiada na szereg ważnych pytań, takich jak:
– co to znaczy być mężczyzną?
– czym jest ojcowski autorytet?
– jaka jest rola Boga w małżeństwie i w wychowaniu?
Są to porady dla mężczyzn, ale także dla kobiet, które powinny pomagać swoim mężom odkrywać ich zadania i rolę, jaką pełnią w budowaniu szczęśliwej rodziny. Zadania te, powiedzmy to głośno, współcześnie nieco się rozmyły, przez co zbyt często możemy spotkać w naszych domach mężczyzn zdezorientowanych i nieprzygotowanych do rozwiązania różnych delikatnych problemów czy do chronienia równowagi w rodzinie. Wystarczy naprawdę niewiele, by Wasza rodzina zaczęła szczęśliwie żyć i – po prostu – dobrze ,,funkcjonować”.


Na temat tej pozycji i drugiej swej książki “Wyjdź za mąż i poddaj się” oraz związanych z ich powstaniem historii Costanza Miriano udzieliła Stowarzyszeniu Przybądźcie Wierni wywiadu pełnego osobistych refleksji i anegdot – zapraszamy do lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *